Firma

Apator Metrix S.A.

Ogłoszenie

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - MECHANIK

Stanowisko

technik utrzymania ruchu-mechanik

Miasto/województwo

TCZEW

Publikacja

2021-02-18

APATOR METRIX S.A.

poszukuje kandydatów na stanowisko

miejsce pracy: TCZEW

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i infrastruktury technicznej.
  • Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii.
  • Udział w ciągłym doskonaleniu stanu technicznego maszyn i urządzeń poprzez zgłaszanie i opracowywanie usprawnień.
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne: Mechanik / Mechatronik.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku jako serwisant / technik  w Utrzymaniu Ruchu w firmie produkcyjnej.
  • Znajomość podstaw w zakresie budowy i działania maszyn, układów hydrauliki siłowej i pneumatyki.
  • Praktyczna umiejętność diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn – warunek konieczny.
  • Znajomość podstawowych materiałów stosowanych w utrzymaniu ruchu oraz ich własności.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów pneumatycznych i hydraulicznych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Efektywna organizacja czasu pracy i ustalanie priorytetów.
  • Inicjatywa w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz kreatywne podejście do wykonywania realizowanych zadań.
  • Sumienność, uczciwość, dokładność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Pracę w spółce akcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, premia miesięczna, premia kwartalna, dodatek za brak absencji chorobowej.
  • Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty multisport, możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.
  • Dofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowych.
  • Możliwość udziału w płatnym programie pomysłów pracowniczych.

Osoby zainteresowane prosimy o zaaplikowanie klikając 'APLIKUJ"