Firma

Apator Metrix S.A.

Ogłoszenie

MONTER MECHANIK

Miasto/województwo

GDAŃSK

Publikacja

2021-04-06

W związku z intensywnym rozwojem Działu Robotyzacji i Automatyzacji w grupie Apator

APATOR METRIX  S.A.

 poszukuje kandydatów na stanowisko

miejsce pracy: GDAŃSK

Zadania:

§ Montaż maszyn, urządzeń i linii technologicznych.

§ Wykonywanie prac montażowych na podstawie dokumentacji technicznej 2D oraz modelu 3D.

§ Tworzenie instalacji pneumatyki sterującej maszyn.

§ Kontrola, weryfikacja poprawności działania zmontowanych zespołów.

§ Obsługa niezbędnych narzędzi i elektronarzędzi.

§ Udział w procesie uruchomienia i testowania nowoczesnych rozwiązań przemysłowych.

§ Dbałość o ustalony porządek na stanowisku pracy.

§ Instalacja i uruchomienie maszyn i linii technologicznych w zakładach produkcyjnych klienta na terenie Polski.

Wymagania:

§ Wykształcenie kierunkowe z obszaru Mechaniki (ZSZ / Technikum) (mile widziane).

§ Praktyczna znajomość podzespołów mechaniki przemysłowej: pneumatyka, technika liniowa, przeniesienie napędu itp.

§ Umiejętność czytania rysunku technicznego.

§ Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z montażem lub serwisem maszyn przemysłowych (pasjonaci mechaniki również mile widziani).

§ Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych.

§ Prawo jazdy kat. B.

§ Umiejętność pracy w zespole.

§ Efektywna organizacja czasu pracy i ustalania priorytetów.

§ Inicjatywa w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz kreatywne podejście do wykonywania realizowanych zadań.

§ Znajomość zagadnień z dziedziny elektryki i automatyki będzie dodatkowym atutem.

§ Sumienność, uczciwość, dokładność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Oferujemy:

§ Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

§ Aktywną i pełną wyzwań pracę przy ciekawych, zróżnicowanych projektach, w zgranym zespole.

§ Pracę w systemie jednozmianowym.

§ Realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój firmy

§ Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, premię miesięczna, premię kwartalna, dodatek za brak absencji chorobowej.

§ Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty multisport, możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

§ Dofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowych.

§ Możliwość udziału w płatnym programie pomysłów pracowniczych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji klikając