Firma

Apator Metrix S.A.

Ogłoszenie

MAGAZYNIER

Stanowisko

Magazynier

Miasto/województwo

TCZEW

Publikacja

2021-10-08

APATOR METRIX S.A.

poszukuje kandydatów na stanowisko

MAGAZYNIER

miejsce pracy: TCZEW

Zadania:

  • Przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie z magazynu materiałów dla zabezpieczenia potrzeb Spółki oraz w obrocie kooperacyjnym.
  • Przyjmowanie, ewidencjonowanie i przechowywanie oraz wysyłka wyprodukowanych wyrobów oraz wyrobów przekazywanych do napraw gwarancyjnych, pogwarancyjnych, ekspertyz i innych usług.
  • Prowadzenie odbioru jakościowego wg wymagań Systemu Zapewnienia Jakości Apator Metrix S.A.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obrotem opakowań i złomu.
  • Inicjowanie, prowadzenie i kontrola reklamacji w zakresie niezgodności dostaw.
  • Udział w rozładunkach i załadunkach materiałów i wyrobów.
  • Rejestrowanie w systemach informatycznych Apator zdarzeń księgowych, dostaw i wydań, weryfikacja ilości, sporządzanie prawidłowej dokumentacji przychodowej i rozchodowej na podstawie sprawdzonych dowodów dostaw i wydań.
  • Bieżąca weryfikacja zgodności stanów zapasów magazynowych w obszarze swojego działania.
  • Właściwa eksploatacja, opieka i nadzór nad powierzonym mieniem, w szczególności wózków widłowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie  na stanowisku magazyniera w firmie produkcyjnej.
  • AKTUALNE UPRAWNIENIA – ZAŚWIADCZENIE KWALIFIKACUJNE UDT  na wózki widłowe i wymianę butli gazowe
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • WYNAGRODZENIE W ZALEŻNOŚCI OD KWALIFIKACJI DO USTALENIA PODCZAS ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ  W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ, DODATKOWO PREMIA MIESIĘCZNA, PREMIA KWARTALNA, DODATEK ZA BRAK ABSENCJI CHOROBOWEJ.
  • Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty multisport, możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.
  • Dofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowych.
  • Możliwość udziału w płatnym programie pomysłów pracowniczych.