Firma

Apator Metrix S.A.

Ogłoszenie

INŻYNIER DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH

Stanowisko

INŻYNIER DS. TECHNICZNO - HANDLOWYCH

Miasto/województwo

GDAŃSK

Publikacja

2021-09-13

APATOR METRIX S.A.

w związku z intensywnym rozwojem Działu Robotyzacji i Automatyzacji w grupie Apator,

poszukuje kandydatów na stanowisko

miejsce pracy: GDAŃSK

Zadania:

§  Pozyskiwanie nowych klientów, kontaktów biznesowych i rynków sprzedaży.

§  Przygotowywanie koncepcji maszyn i linii technologicznych zgodnie z zapytaniem klienta (maszyny montażowe, systemy paletyzacji, intralogistyka, robotyzacja procesów produkcyjnych itp.).

§  Tworzenie wizualizacji w oprogramowaniu CAD 3D (we współpracy z działem konstrukcyjnym).

§  Wykonanie wstępnych rozmieszczeń maszyn na halach produkcyjnych.

§  Sporządzanie ofert sprzedaży oraz kalkulacji (materiały oraz czasochłonność).

§  Prowadzenie negocjacji technicznych i handlowych.

§  Wsparcie oraz współtworzenie działań marketingowych firmy.

§  Planowanie działań zmierzających do wzrostu sprzedaży i rentowności.

§  Odpowiedzialność za rozwoju biznesu.

Wymagania:

§  Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w zakresie mechaniki i budowy maszyn, automatyki przemysłowej lub pokrewne.

§  Mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzedaży maszyn lub linii technologicznych (2 lata) oraz znajomość potencjalnych klientów końcowych / rynku integratorskiego.

§  Rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz wysoka kultura osobista.

§  Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy, ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu.

§  Znajomość oprogramowania CAD - SolidWorks lub pokrewne

§  Mile widziane wiedza, zainteresowanie z zakresie maszyn przemysłowych, systemów mechanicznych, automatyki itp.

§  Własna inicjatywa, samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność, samodyscyplina.

§  Umiejętność budowania trwałych, długofalowych, partnerskich relacji biznesowych.

§  Możliwość podjęcia pracy samodzielnej w trybie home-office.

§  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

§  Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

§  Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

§  Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, premię miesięczną, premię kwartalną, dodatek za brak absencji chorobowej.

§  Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty Multisport,

§  Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

§  Dofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowych.

§  Możliwość udziału w płatnym programie pomysłów pracowniczych.

§  Aktywną i pełną wyzwań pracę przy ciekawych, zróżnicowanych projektach, w zgranym zespole.

§  Elastyczne godziny pracy.

§  Otwartość i samodzielność w działaniu.