Firma

Apator Metrix S.A.

Ogłoszenie

INŻYNIER DS. TECHNICZNO - HANDLOWYCH

Miasto/województwo

GDAŃSK

Publikacja

2021-02-24

APATOR METRIX S.A.

w związku z intensywnym rozwojem grupy Apator

 poszukuje kandydatów na stanowisko

miejsce pracy: GDAŃSK

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie koncepcji maszyn i linii technologicznych zgodnie z zapytaniem klienta.
  • Tworzenie wizualizacji w oprogramowaniu CAD 3D (we współpracy z działem konstrukcyjnym).
  • Wykonanie wstępnych rozmieszczeń maszyn na halach produkcyjnych.
  • Sporządzanie ofert sprzedaży oraz kalkulacji (materiały oraz czasochłonność).
  • Prowadzenie negocjacji technicznych i handlowych.
  • Wsparcie oraz współtworzenie działań marketingowych firmy.
  • Współpraca z klientami.
  • Planowanie działań zmierzających do wzrostu sprzedaży i rentowności.
  • Odpowiedzialność za rozwoju biznesu.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzedaży maszyn lub w konstruowaniu 3D.
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy, ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu.
  • Znajomość oprogramowania CAD - SolidWorks lub pokrewne.
  • Mile widziane wiedza, zainteresowanie z zakresie maszyn przemysłowych, systemów mechaniczny, automatyki itp.
  • Własna inicjatywa, samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność, samodyscyplina.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane aplikacje studentów ostatniego roku bądź absolwentów bez doświadczenia zawodowego.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Aktywną i pełną wyzwań pracę przy ciekawych, zróżnicowanych projektach, w zgranym zespole.
  • Pracę w rozwijającej się firmie.
  • Realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój firmy.
  • Narzędzia do wykonywania powierzonej pracy.
Osoby zainteresowane prsimy o przesłąnie CV, klikając "APLIKUJ"