Firma

Apator Metrix S.A.

Ogłoszenie

INSPEKTOR JAKOŚCI PRODUKCJI

Stanowisko

Inspektor Jakości

Miasto/województwo

TCZEW

Publikacja

2021-10-14

APATOR METRIX S.A.

poszukuje kandydatów na stanowisko

miejsce pracy: TCZEW

Zadania:

·        Przeprowadzanie inspekcji zgodnie z planami kontroli.

·        Wstępna analiza przyczyn powstawania błędów produkcyjnych.

·        Raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korekcyjnymi.

Wymagania:

·        Wykształcenie min. średnie, mile widziane średnie techniczne.

·        Umiejętność pracy w zespole oraz koncentracji na realizacji zadań.

·        Doświadczenie w dziale kontroli jakości oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

·        Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

·        ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ, WYNAGRODZENIE ZASADNICZE + DODATKOWO PREMIA      MIESIĘCZNA, PREMIA KWARTALNA, DODATEK ZA BRAK ABSENCJI CHOROBOWEJ. MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA  PODWYŻKI PO POZYTYWNYM ZAKOŃCZENIU OKRESU PRÓBNEGO.

·        Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty multisport, możliwości przystąpienia do ubezpieczenia  grupowego na życie.

·        Dofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowych.

·        Możliwość udziału w płatnym programie pomysłów pracowniczych.