Logistyk Zakupów / Spec.ds. Logistyki Zakupów

Apator Metrix

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

04-25-2023 / rok temu

Lokalizacja

pomorskie - TCZEW,

APATOR METRIX S.A.

poszukuje kandydatów na stanowisko

Logistyk Zakupów / Specjalista ds. Logistyki Zakupów

W OBSZARZE ZAKUPÓW MATERIAŁOWYCH BOM

miejsce pracy: TCZEW

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zakup i dostawy materiałów, podzespołów BOM i usług dla zabezpieczenia potrzeb produkcji.

Zadania :

  • Opracowanie, weryfikacja i aktualizacja parametrów logistycznych zakupów
  • Planowanie, bieżąca realizacja i rozliczanie zakupów materiałowych BOM z zachowaniem określonych  poziomów zapasów
  • Organizacja dostaw materiałowych
  • Prowadzenie postepowań reklamacyjnych
  • Ocena i kwalifikacja dostawców
  • Sprawozdawczość w zakresie systemów zarządzania
  • Udział we wdrażaniu nowych materiałów i dostawców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe / logistyka - Specjalista Logistyk Zakupów /
  • Wskazane doświadczenie w obszarze zakupów materiałowych / min. 3 letnie  doświadczenie Specjalista Logistyk Zakupów /
  • Umiejętność korzystania z systemów MRP
  • Dobra znajomość MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu
  • Pozytywne nastawienie, inicjatywa w działaniu, komunikatywność
  • Odpowiedzialność, samodyscyplina, zaangażowanie
  • Zdolność do szybkiego uczenia się oraz podejmowania samodzielnych decyzji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Aktywną i pełną wyzwań pracę w przyjaznym zespole
  • Otwartość i samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Pomoc w rozwoju w ramach zajmowanego stanowiska
  • Pakiet socjalny; szkolenia; możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i skorzystania z dofinansowanej karty sportowej

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Error