Lider Zespołu Programistów

Apator Metrix

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

04-24-2023 / rok temu

Lokalizacja

pomorskie - TCZEW,

APATOR METRIX S.A.

poszukuje kandydatów na stanowisko

miejsce pracy: TCZEW

Spółka Apator Metrix to firma technologiczna tworząca innowacyjne urządzenia pomiarowe. Każdego dnia projektuje i produkuje coraz bardziej zaawansowane, nowoczesne i precyzyjne gazomierze w tym urządzenia typu smart, które pozwalają nie tylko na odczyt, ale również na gromadzenie i analizę dużej ilości danych. Firma produkuje urządzenia z przeznaczeniem na rynek europejski jak i inne rynki świata.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku stanie na czele zespołu w Dziale R&D zatrudniającego programistów i testerów pracujących nad rozwojem technologii dla nowych gazomierzy inteligentnych, działających w oparciu o system operacyjny czasu rzeczywistego Phoenix-RTOS v3.

Głównym wyzwaniem dla lidera zespołu programistów będzie zbudowanie i techniczne zarządzanie zespołem specjalistów, którzy rozwijają i testują gazomierze inteligentne, wdrażane w ramach międzynarodowego projektu.

Zadania:

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu programistów i testerów (do 5 osób)
  • Ścisła współpraca z zespołem programistów oraz biznesem
  • Aktywny udział w dalszym rozwoju nowych zespołów programistów i testerów
  • Dbałość o zgodność oprogramowania gazomierzy inteligentnych z obowiązującymi wymaganiami i normami
  • Przygotowywanie planu przeprowadzenia testów
  • Rozwijanie testów automatycznych wraz ze środowiskiem uruchomieniowym
  • Rozwój narzędzi wspierających testowanie i certyfikację urządzeń
  • Wsparcie realizowanych wdrożeń
  • Wsparcie rozwoju oprogramowania gazomierza

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w C/C++ ze szczególnym uwzględnieniem systemów wbudowanych oraz programowania równoległego
  • Podstawowa znajomość języka programowania Python
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania (tworzenie przypadków testowych, tworzenie testów automatycznych, tworzenie planów testów, analiza wykrytych błędów itp.)
  • Znajomość architektury mikroprocesorów oraz systemów komputerowych
  • Mile widziana znajomość budowy systemów operacyjnych
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z projektowaniem systemów mikroprocesorowych
  • Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w koordynacji pracy mniej doświadczonych programistów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym, pozwalającym na czytanie i pisanie dokumentacji technicznej oraz sprawną komunikację
  • Umiejętność pracy w zespole, umiejętność rozwiązywania trudnych problemów technicznych oraz zaangażowanie
  • Komunikatywność, cierpliwość i nastawienie na realizację celów

Oferujemy:

  • Ciekawą i bardzo rozwijającą pracę przy innowacyjnym projekcie w dziale R&D
  • Możliwość bliskiej współpracy z zespołem z Warszawy, rozwijającym od podstaw system informatyczny  (w tym odbycia szkoleń technicznych)
  • Możliwość rozwijania swojej pasji w programowaniu blisko sprzętu
  • Realny wpływ na powstanie i doskonalenie gazomierzy nowej generacji
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne warunki zatrudnienia
  • Stabilność zatrudnienia
  • Bogaty pakiet socjalny; zajęcia językowe; liczne warsztaty, szkolenia; niezapomniane wyjazdy i spotkania integracyjne; możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i skorzystania z dofinansowanej karty sportowej
  • Niekorporacyjne środowisko pracy
  • Wyjątkową atmosferę pracy w zgranym i zaangażowanym  zespole
  • Możliwość sporadycznej pracy zdalnej

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Error