Magazynier

Apator Metrix

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

04-11-2023 / rok temu

Lokalizacja

pomorskie - GDAŃSK,

APATOR METRIX S.A.

w związku z intensywnym rozwojem Działu Robotyzacji i Automatyzacji w grupie Apator,

poszukuje kandydatów na stanowisko

 Magazynier

miejsce pracy: GDAŃSK

Zadania:

  • Przyjmowanie części i podzespołów maszyn do magazynu wewnętrznego
  • Wydawanie towaru z magazynu do działu montażu
  • Załadunek i rozładunek przesyłek
  • Przygotowanie przesyłek kurierskich
  • Rejestracja operacji w systemie
  • Nadzór nad powierzonym mieniem w magazynie
  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie magazynu
  • Prace porządkowe i administracyjne

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera w firmie produkcyjnej
  • Prawo jazdy kat. B  /warunek konieczny/
  • AKTUALNE UPRAWNIENIA – ZAŚWIADCZENIE KWALIFIKACYJNE UDT  na wózki widłowe i wymianę butli gazowej / warunek konieczny/
  • Znajomość obsługi komputera wraz z pakietem MS Office
  • Umiejętność  efektywnej organizacji czasu pracy i ustalania priorytetów
  • Sumienność, uczciwość, dokładność, zaangażowanie, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ: WYNAGRODZENIE ZASADNICZE + DODATKOWO PREMIA MIESIĘCZNA, PREMIA KWARTALNA, WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA UZALEŻNIONA OD POSIADANYCH KWALIFIKACJI  DO UZGODNIENIA PODCZAS ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ. MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA PODWYŻKI PO POZYTYWNYM ZAKOŃCZENIU OKRESU PRÓBNEGO
  • Aktywną i pełną wyzwań pracę przy ciekawych, zróżnicowanych projektach, w zgranym zespole
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty multisport, możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Error